KIM JESTEŚMY?

KIM JESTEŚMY

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy chrześcijankami, które postanowiły żyć dla Boga w świecie. Pracujemy i mieszkamy jak wszyscy ludzie. Nasze serca są jednak w pełni poświęcone Bogu. Łączymy więc świeckość z konsekracją, wytężoną pracę z modlitwą. Pracujemy we wszystkich zawodach. Wszędzie gdzie jesteśmy, chcemy się stawać żywym znakiem Chrystusowej miłości. Przynależymy do Rodziny Salezjańskiej i chcemy żyć jej charyzmatem. Zachowujemy dyskrecję co naszego przynależenia do Instytutu Świeckiego Ochotniczek Księdza Bosko. Wspólnota Instytutu jest naszą drugą rodziną.

Skrót VDB pochodzi od włoskiej nazwy:

Istituto Secolare Volontarie di Don Bosco

 

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt z Asystentem Regionalnym:

ks. Robert Wróblewski SDB, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w języku rosyjskim: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.